knihomoľský piknik

Knihomoľský piknik v BUNKE

 

Knihomoľ je osoba, ktorá neustále študuje, respektíve ktorá nachádza potešenie v čítaní kníh. Takto túto tajomnú bytosť opisuje Wikipédia. Ak chcete vedieť ako si ho predstavujeme my, tak neváhajte a navštívte BUNKU 26. júla, kedy sa odohrá piknik s prívlastkom “knihomoľský”, kde sa určite nejaký ten knihomoľ mihne 

V sobotu osadíme verejnú knižnicu (www.dakujemsused.sk), ktorá je určená pre všetkých tých, ktorým život  kníh nie je ľahostajný a zároveň chcú prostredníctvom kníh spoznávať nových ľudí vo svojom okolí. Pravidlá sú jednoduché: vezmi si jednu knihu, po prečítaní ju vráť alebo vymeň za inú. 

Zapojíme sa tak k iniciatíve Ďakujem sused, ktorá verejné knižnice osádza po celom slovensku a aj tá naša je podľa ich návrhu. 

Naše pozvanie prijali aj naši priatelia z Antikvariátu pod Vŕškom a prinesú niečo zaujímavé z ich ponuky kníh. O niekoľko metrov ďalej v jednom dvore na Kupeckej ulici sídli malý obchodík so samými zaujímavými vecami, ktoré v sobotu takisto prinesú na piknik. 

Okrem kníh sa na pikniku v hojnom počte vyskytnú bábovky, donesené nami, no nebránime sa keď nejakú prinesiete sami! 

 

S bábovkou alebo bez nej vás srdečne pozývame v sobotu 26. júla od 10.hod. do BUNKY na pešej zóne (Štefánikova trieda č.19.) www. projektbunka.sk